KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8225631
nr 822 5631
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, landskap med fors, signerad, ramens innermått: 20x27
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 april 2013
kl 20:47:34
29/4 08:23:45
29/4 16:39:44
200 kr